» » Avropa Liqasında üç günə 46 matç baş tutacaq

Avropa Liqasında üç günə 46 matç baş tutacaq

  • 30-07-2019, 11:19
  • idman
  • 32
Avropa Liqasında üç günə 46 matç baş tutacaq

Bu gün Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına start veriləcək.

APA-nın məlumatına görə, üç gün ərzində 46 qarşılaşma baş tutacaq.

Bu matçlardan 9-u Çempionlar yolunda, 37-si isə Əsas yolda keçiriləcək. Görüşlərdən beşi bu gün, biri sabah, digərləri isə avqustun 1-də oynanılacaq.

Azərbaycanın hər iki komandası mərhələnin son oyun günündə meydana çıxacaq. “Neftçi” evdə Rusiya “Arsenal”ını qəbul edəcək. “Qəbələ” isə Tbilisidə Gürcüstan “Dinamo”sunun qonağı olacaq.

Avropa Liqası
II təsnifat mərhələsi, cavab oyunları
Çempionlar yolu
30 iyul
19:45. “Linkoln” (Cəbəllütariq) – “Ararat” (Ermənistan)
İlk oyun – 0:2
22:30. “Suduva” (Litva) – “Tre Penne” (San-Marino)
İlk oyun – 5:0
19:55. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Şkendiya” (Makedoniya)
İlk oyun – 2:1
20:00. “Ferronikeli” (Kosovo) – “Slovan” (Slovakiya)
İlk oyun – 1:2
31 iyul
Əsas yol
22:45. “Çukariçki” (Serbiya) – “Molde” (Norveç)
İlk oyun – 0:0
1 avqust
18:00. “Ordabasi” (Qazaxıstan) – “Mlada Boleslav” (Çexiya)
İlk oyun – 1:1
18:30. “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail)
İlk oyun – 0:2
19:00. “Vitorul” (Rumıniya) – “Gent” (Belçika)
İlk oyun – 3:6
20:00. “Zarya” (Ukrayna) – “Buduçnost” (Monteneqro)
İlk oyun – 3:1
20:00. “Kuopio” (Finlandiya) – “Legiya” (Polşa)
İlk oyun – 0:1
20:15. “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – “Honved” (Macarıstan)
İlk oyun – 0:0
20:30. “Haken” (İsveç) – “Alkmaar” (Hollandiya)
İlk oyun – 0:0
20:30. “Debretsen” (Macarıstan) – “Torino” (İtaliya)
İlk oyun – 0:3
20:30. “Levski” (Bolqarıstan) – AEK (Kipr)
İlk oyun – 0:3
21:00. AEL (Limasol, Kipr) – “Aris” (Yunanıstan)
İlk oyun – 0:0
21:00. “Apollon” (Kipr) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya)
İlk oyun – 1:2
21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) – “Strasburq” (Fransa)
İlk oyun – 1:3
21:00. “Klaksvik” (Farer adaları) – “Lütsern” (İsveçrə)
İlk oyun – 0:1
21:00. “Malmö” (İsveç) – “Domjale” (Sloveniya)
İlk oyun – 2:2
21:00. “Dinamo” (Gürcüstan) – “Qəbələ” (Azərbaycan)
İlk oyun – 2:0
21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Vidi” (Macarıstan)
İlk oyun – 0:1
21:00. “Yabloneç” (Çexiya) – “Pünik” (Ermənistan)
İlk oyun – 1:2
21:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Utrext” (Hollandiya)
İlk oyun – 1:1
21:00. “Atromitos” (Yunanıstan) – “Dunayska Ştreda” (Slovakiya)
İlk oyun – 1:2
21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – “Arsenal” (Tula, Rusiya)
İlk oyun – 1:0
21:00. “Liepaya” (Latviya) – “Norçepinq” (İsveç)
İlk oyun – 0:2
21:30. “Progres” (Lüksemburq) – “Reyncers” (Şotlandiya)
İlk oyun – 0:2
21:30. “Brondbü” (Danimarka) – “Lexiya” (Qdansk, Polşa)
İlk oyun – 1:2
21:45. “Esbyerq” (Danimarka) – “Şaxtyor” (Belarus)
İlk oyun – 0:2
22:00. “Qzira” (Malta) – “Ventspils” (Latviya)
İlk oyun – 0:4
22:00. “Olimpiya” (Sloveniya) – “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə)
İlk oyun – 2:2
22:30. “Styaua” (Rumıniya) – “Alaşkert” (Ermənistan)
İlk oyun – 3:0
22:30. “Ayntraxt” (Almaniya) – “Flora” (Estoniya)
İlk oyun – 2:1
22:30. “Ştrum” (Qraz, Avstriya) – “Hoqesun” (Norveç)
İlk oyun – 0:2
22:30. “Spartak” (Slovakiya) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)
İlk oyun – 0:2
22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) – “Çixura” (Gürcüstan)
İlk oyun – 1:1
22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) – MOİK (Bolqarıstan)
İlk oyun – 0:1
23:00. “Partizan” (Serbiya) – “Konnak” (Uels)
İlk oyun – 1:0
23:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – “Jeness” (Lüksemburq)
İlk oyun – 1:0
23:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) – “Vulverhempton” (İngiltərə)
İlk oyun – 0:2
23:15. “Styarnan” (İslandiya) – “Espanyol” (İspaniya)
İlk oyun – 0:4
Çempionlar yolu
18:00. “Astana” (Qazaxıstan) – “Santa Koloma” (Andorra)
İlk oyun – 0:0
20:30. “Riqa” (Latviya) – “Pyast” (Polşa)
İlk oyun – 3:2
21:00. “Şerif” (Moldova) – “Partizani” (Albaniya)
İlk oyun – 1:0
21:30. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Valyur” (İslandiya)
İlk oyun – 1:1
22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) – “HB Torshavn” (Farer adaları)
İlk oyun – 2:2
Oxşar xəbərlər
«    Oktyabr 2019    »
BeÇaÇCaCŞB
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Mədəniyyət